Oferta


Centrum Weselno – Bankietowe Grand 404 oferuje organizacje:

 • przyjęć weselnych,
 • bankietów,
 • komunii,
 • chrzcin,
 • studniówek,
 • styp i innego rodzaju imprez okolicznościowych.

Oferuje również prowadzenie:

 • konferencji,
 • szkoleń,
 • spotkań integracyjnych,
 • pokazów,
 • targów.


Do dyspozycji Gości oddajemy dwie klimatyzowane sale o powierzchniach
700m² i 200m²
, idealne do organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych.

Większa, pięknie oświetlona sala z antresolą widokową wyposażona jest w duże okrągłe stoły. Mała sala posiada kwadratowe stoliki, ustawiane w dowolnej kombinacji według potrzeb i życzeń Gości.

Ponadto na terenie obiektu znajduje się 15 przestronnych pokoi, mogących pomieścić 50 osób, w każdym z nich znajduje się łazienka z prysznicem.

Aby zapewnić naszym Gościom niezapomniane wrażenia kulinarne, potrawy przygotowywane są przez najlepszych kucharzy – laureatów i zwycięzców wielu prestiżowych konkursów kulinarnych w Polsce i zagranicą.
Jak przystało na mistrzów, wkładają oni całe serce w tworzenie swojego dzieła. Do wykorzystania w pełni swoich umiejętności mają do dyspozycji kuchnię wyposażoną w sprzęt najnowszej generacji.
Chcąc spełnić oczekiwania Gości i zaspokoić ich kulinarne upodobania, menu każdej imprezy ustalane jest indywidualnie z uwzględnieniem sugestii organizatorów.

Dodatkowo oferujemy Państwu fontanny czekoladowe oraz alkoholowe, bufety regionalne, stół wiejski, bufet sushi i inne atrakcje kulinarne.

Zadbaliśmy również, aby na serwowane posiłki nasi Goście nie oczekiwali z niecierpliwością.
W tym celu jeden kelner obsługuje 3 stoliki, maksymalnie 36 osób. Ponadto znajdująca się bezpośrednio przy sali bankietowej chłodnia pozwoli na utrzymanie optymalnej temperatury serwowanych alkoholi i napojów.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy również wolno stojący, murowany
i zadaszony grill wraz z barem i miejscami do konsumpcji.

Wokół centrum Weselno – Bankietowego Grand 404 znajduje się duży, brukowany parking. Zaaranżowane zostały również miejsca, w których nasi Goście będą mogli zrelaksować się wśród zieleni, przy szumach kaskad wodnych.
Cały obiekt i jego otoczenie są ogrodzone i w pełni monitorowane.

Na życzenie naszych Gości zorganizujemy profesjonalną ochronę jak również opiekę nad dziećmi.

Aby goszczeni przez nas Nowożeńcy długo i mile wspominali ten niepowtarzalny dzień, przygotowaliśmy dla Nich wiele wspaniałych atrakcji. Po przybyciu do naszego centrum weselno – bankietowego witani są na czerwonym dywanie, po czym następuje uroczyste wypuszczenie pary białych gołębi do lotu.

Ponadto Nowożeńcy otrzymują w prezencie noc poślubną w apartamencie z łożem małżeńskim, sejfem i łazienką wyposażoną w wannę z hydromasażem.
Na pamiątkę uroczystości weselnej Państwo Młodzi otrzymują upominek w postaci kieliszków z okolicznościowym grawerem. W pierwszą rocznicę ślubu zapraszamy Ich na uroczystą, darmową kolację.

Współpracujemy z doświadczonymi florystami oraz firmami zajmującymi się przewozem osób oraz profesjonalnymi opiekunami dla dzieci.

Zapraszamy serdecznie.
Projekt i program Interhead.pl